Rıdvan Dilmen, Mesut Özil'i isteyen takımı açıkladı

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Los Angeles FC kulübünün Fenerbahçeli Mesut Özil'i transfer etmek istediğini duyurdu.

Rıdvan Dilmen, Mesut Özil'i isteyen takımı açıkladı

Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da Fenerbahçe'nin 2-0 kazandığı Göztepe mücadelesini yorumladı.

"Arda'yı Sergen Yalçın'a benzetiyorum" diyen Dilmen'in değerlendirmelerinde ööne çıkanlar şöyle:

"Gole yakın oynuyor. Sergen Yalçın da 17 yaşında böyle bir oyuncuydu. Duran top atabilir, gol atabilir... Türk futboluna çok büyük bir yıldız geliyor. Önümüzdeki yıllarda daha büyük verim alınacak.

'TRABZONSPOR MAÇINDA TÜM STAT 'ARDA' DİYE İNLİYORDU'

Burada oturmak ile Samandıra'da oturmak çok farklı. İsmail Kartal'ın Arda'ya dair stratejisini yanlış bulmuyorum. İsmail hoca, taraftarı da arkasına aldı.

Trabzonspor maçında bütün stat 'Arda' diye inliyordu, tereddüt etti. 2-0 olsa belki oyuna sokacaktı. Biz haftaya Rize'de Ardalı bir Fenerbahçe görsek artık erken demeyiz.

'KAYBEDECEK BİR ŞEYLERİ OLMADAN OYNADILAR'

Crespo'nun bir golü var. Zajc çok atar. Doğru yerlere gider ve sürekli ister. Sağdan, soldan ne zaman top çıksa oralarda olduğunu görürsün. Neden? Crespo iyi bir orta saha oyuncusu olduğu ve arkasını tuttuğu için. Bugün Göztepe'nin bulduğu pozisyon az değil. Kaybedecek bir şeyleri olmadan oynadılar.

'BİR KADRO İSTİKRARI VAR'

Kim Min-Jae iyi bir transfer. Zajc gidecekti, birinci oyuncu oldu. Bu sabah İrfan Can cezalı olmasaydı bu 11'i yapar, aynı kadroyla çıkardı hoca... Bir kadro istikrarı var. Dolu statta oyuncular biraz gerildi. Sayın Pereira yerine Fenerbahçe'yi doğru oynatan bir teknik direktör getirseydi, 11 puan geride olmazlardı.

'MESUT ÖZİL'İ LOS ANGELES FC İSTİYOR'

Mesut Özil'i Los Angeles FC kulübü istiyor. Yazılı mesaj olarak da okumuştum. İki yıl daha kontratı var, Fenerbahçe'de kalmak istiyor. Ne olacağını zaman gösterecek."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER