Riva'daki hesaplaşmaya Fenerbahçe katılmadı

Kulüpler Birliği'nin aylık toplantısı, TFF'nin isteği üzerine Riva'da yapılırken, federasyonu en çok eleştiren kulüp olan Fenerbahçe'den katılım olmadı

Riva'daki hesaplaşmaya Fenerbahçe katılmadı

Son haftalarda sürekli eleştirilen Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu ve Video Hakem Uygulaması (VAR) Riva'da masaya yatırıldı.
Kulüpler Vakfı'nın aylık olağan toplantısı TFF'nin isteği üzerine Riva'daki federasyon tesislerinde yapıldı. Toplantıya Süper Lig başkanının yanı sıra, birer yöneticileri ile TFF Başkanı Nihat Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, MHK Başkanı Zekeriya Alp, MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan, MHK Video Yardımcı Hakem (VAR) Koordinatörü Barış Şimşek de katıldı.

Toplantıya Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor başta olmak üzere diğer Süper Lig kulüplerinin de başkanları katılırken, toplantıda basın mensupları için görüntü alınması esnasında, Fenerbahçe kulübünden katılım olmadığı görüldü.
Toplantıda hakem ve VAR kararları, federasyonun tututumu konuşulurken, kulüp başkanlarının zaman zaman hem birbirlerini, hem de federasyonu eleştirdikleri öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Popüler Haberler