Ronaldinho'nun 1.6 milyon euroluk kefaletini kim ödedi? Messi'den açıklama

Paraguay'da hapishaneye giren Brezilyalı yıldız Ronaldinho, 1.6 milyon euro kefaletle ev hapsine çıkarılmıştı. Kefaleti ödediği iddia edilen Messi, açıklama yaptı

Ronaldinho'nun 1.6 milyon euroluk kefaletini kim ödedi? Messi'den açıklama

Kardeşi ile birlikte gittiği Paraguay'da sahte pasaport taşıdığı gerekçesiyle tutuklanan Barcelona'nın eski futbolcusu Ronaldinho, 6 ay hapis cezası almıştı.

Ronaldinho, bir kaç gün önce de 1.6 milyon euro kefaletle hapisten çıkmış, ülkeden çıkmamak şartıyla ev hapsine alınmıştı.

Bu gelişmenin ardından kefaleti kimin ödediği merak konusu olmuştu.

Brezilyalı futbolcu ile Barcelona'da birlikte oynayan Arjantinli Messi'nin hem Ronaldinho için bir avukat ordusu tuttuğu, hem de kefaletini ödediği ileri sürülmüştü.

Ancak Messi'den bu konuda bir açıklama geldi. 

Instagram hesabından açıklama yapan Messi, Ronaldinho’nun Paraguay’daki hapishaneden çıkmasını sağlayan 1.6 milyon euroluk kefalet parasını ödediğine dair haberin gerçek olmadığını belirtti.

Ayrıca Messi, Barcelona’dan ayrıldıktan sonra Serie A ekibi Inter’e ya da Arjantin’in Newell’s Old Boys takımına gideceğine dair haberlerin de yalan olduğunu “Çok şükür bunlara kimse inanmıyor” diyerek açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER