Şenol Güneş Emekliliğini Açıkladı!

Brand Week İstanbul etkinliğinin "Ortak hayalleri tasarlamak" başlıklı oturumunda konuşan Şenol Güneş emeklilik tarihini açıklarken, A Milli Takım, Dünya Kupası ve futbolla alakalı görüşlerini belirtti

Şenol Güneş Emekliliğini Açıkladı!

Geldiği günden bu yana Milli Takım’la ivme başarılı bir ivme yakalayan deneyimli teknik adam bu hafta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen Brand Week İstanbul etkinliğinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özellikle Türk futbolunun en büyük açığının günlük başarılarla avunma sıkıntısı olduğunu dile getiren Güneş, özellikle grup maçlarında Fransa’ya karşı başarı elde ettiklerini, İzlanda’nın ters bir oyun anlayışının olduğunu belirtti.

MİLLİ TAKIM TARAFTARI YENİDEN ARKAMIZDA

“İnşallah 2022 Dünya Kupası’nda oluruz, 2022 benim için final olacak” diyerek emeklilik tarihini de açıkladı. Galatasaray’ın mağlubiyetine üzüldüğünü belirten Güneş, “Futbolun has özellikleri kaybettik. Yaratıcılığı kaybettik, çocuklarımızın yaratıcılıklarına izin vermeliyiz” ifadelerini kullandı. Yetenekli bir futbolcu havuzunun oluşturan ve yakalanan yeni jenerasyonla başarılı bir oyun sergileyen Güneş, futbolseverlerin A Milli Takıma bakış açılarının değiştiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER