Şenol Güneş, Galatasaray'ı kızdırdı: Sert açıklama

Galatasaray Kulübü, düzenlediği basın toplantısında Taylan Antalyalı ile ilgili açıklama yapan Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'e tepki gösterdi

Şenol Güneş, Galatasaray'ı kızdırdı: Sert açıklama

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, düzenlediği basın toplantısında GalatasarayTaylan Antalyalı ile ilgili de açıklama yapmıştı.

Şenol Güneş basın toplantısında Taylan Antalyalı için "Taylan seyrettiğim maçlara göre daha durağandı. Oyuncu bana sakatlığım yok diyor. Ameliyat niye oldu o zaman?" demişti.

Galatasaray Kulübü sözler üzerine bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle:

"A Milli Takım Teknik Direktörü Sn. Şenol Güneş’in oyuncumuz Sn. Taylan Antalyalı ile ilgili yapmış olduğu talihsiz açıklamaları üzülerek izledik.

Sporcu sağlığı Galatasaray’ın önceliklerindendir. Oyuncumuzun geçirdiği basit operasyon, öncesi, sonrası ve her safhası ile detaylıca planlanmış, başarı ile sonuçlanmıştır.

Kaldı ki oyuncumuz bu süreci kısıtlı tatil süresinden fedakarlık ederek, Milli Takım’da oynayabilmek için hızlandırmış ve gerekli tüm tedaviler Avrupa Şampiyonası öncesinde, performansını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde tamamlanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER