Şenol Güneş'ten eleştirilere flaş cevap

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'ndeki Cebelitarık maçı öncesi açıklamalarda bulunurken, kendisine yönelik eleştirileri de yanıtladı

Şenol Güneş'ten eleştirilere flaş cevap

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Türkiye Cebelitarık ile yarın oynanacak maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Güneş, şu ifadeleri kullandı:

- Hızlı başladık, iki favoriden 6 puan aldık, favori görünmeyen diğer iki takıma 4 puan kaybettik. Oyun olarak beraberliği hak ettiğimizi düşünmüyoruz. Özellikle son maçta pozisyon yokken yediğimiz bir gol var, bize şok etkisi oldu.

- Eleştirileri dikkate alarak son 15-20 dakikayı izledim, tekrar izleyip eleştiriyorlarsa bilmiyorum. Skor üzerinden yapıyorlarsa, ben kazanınca da övgü beklemiyorum. Futbolun bu tarafı da var, bazen oyunun karşılığını alamazsınız.

- Milli Takım'da tartışmayı doğru bulurum, saygısızlığı doğru bulmam. İyi günde de kötü günde de bu takım herkesin takımı. Makul olmak, doğru yol göstermek lazım. Üzülme zamanı değil, işimizi yapma zamanı. Beklentiyi büyütmek de bazen sıkıntılı.

- Kendimi savunmak istemiyorum, en iyisini yapmaya çalışıyoruz, yapmadığımız zaman görüyorsunuz, eleştiriyorsunuz, buna saygı duyarım, ben de işimi yapacağım. Geçmiş depresyon, gelecek endişe getirir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER