Sergen Yalçın'dan bomba açıklamalar!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Çaykur Rizespor maçından sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu

Sergen Yalçın'dan bomba açıklamalar!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Çaykur Rizespor'la oynadıkları maçtan sonra çarpıcı açıklamalar yaptı.

Yalçın şunları söyledi:

-  Rizespor Bülent hoca geldikten sonra ciddi çıkış yapan bir takım. Yetenekli oyuncuları var. Sıkıntı yaşadıklarını düşünmüyorum. 

- Rize deplasmanına geliyorsun, kolay değil. Zaten sürekli bizim kaybetmemizi bekliyorlar. Sürekli algı. Şunu soruyorum rakiplerin maçı yok mu? 

- Aslında çok farklı şeyler var konuşmak istediğim ama konuşamıyorum. Şu 4 hafta bitsin ondan sonra herkes hakkında konuşacağım.

- Oyuncularım aslan gibi çıkıp mücadele ediyor. Rakiplerle bizim işimiz yok. Biz kazandıktan sonra bizim rakiplerle işimiz yok. Eksiğiz. Kenardan sokacak adamımız yok içeriye... 

- Kaç maçtır 5 oyuncu değiştirme şansını bile kullanmıyoruz. Hepsine teşekkür ediyorum. Bu sene aldığımız oyuncuların katkısını çok gördük.

- Biz Hatayspor'u aradık. Maçı bir gün sonraya alalım dedik. Buradan döneceğiz. Oyuncu sağlığından insan sağlığından bahsediyoruz. Hatayspor'un ne derdi var ligle, ya da küme düşme durumu mu var? 

- Biz federasyona da teşekkür ediyoruz. Nasıl bir program yapıyorsunuz? 3 gün sonraya maç yazmışlar. Biz bunu anlayamıyoruz. Biz kime karşı mücadele veriyoruz onu bile çözemedik. 

- Hatay hocası kendi maçı sonrasında bizimle ilgili açıklama yapıyor. Göreceğiz bakalım cumartesi günü ne olacak? Biz kimle mücadele ediyoruz? Bizim kimseden korkumuz yok. Sahada mücadele edelim. Onu bekliyoruz biz. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER