Sergen Yalçın yine güldürdü: Evde antrenman mı?

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, koronavirüs nedeniyle Süper Lig'e verilen ara ile ilgili soruları yanıtlarken, esprili açıklamalar yaptı

Sergen Yalçın yine güldürdü: Evde antrenman mı?

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, koronavirüs nedeniyle Süper Lig'e verilen arayla ilgili olarak ilginç açıklamalar yaptı.

Yalçın'ın A Spor'da katıldığı yayındaki sözleri şöyle:

-  Oyuncularla ilgili hiçbir bilgim yok. İki gün önce test yaptırdık, testler negatif çıktı. Testlerde problem yok. Oyunculara verdiğimiz program var. Evde bir şeyler yapıyorlar ama hiçbir zaman idmanı karşılamaz.

- TFF’den resmi bir açıklama gelmediği sürece antrenmanları açamıyoruz. Telekonferansla antrenman abartı, o kadara da gerek yok. Bu adamların hepsi profesyonel, ne yapmaları gerektiğini biliyorlar. 

- Telekonferansla antrenman yapmak ve bunu basına servis etmek sağlıklı bir iş değil. Biz bunu tercih etmiyoruz. Vallahi oyuncularla ilgili hiçbir bilgim yok şu an.

- Bu virüs ne zaman biter, hayat ne zaman normale döner bilmiyoruz. Biz de evden çıkmıyoruz. 

- Devletin ve Sağlık Bakanlığı’nın kurallarına uyuyoruz. Dışarıya çıkanları uyarıyoruz, kızıyoruz ama insanları da anlamak lazım. Temiz hava da lazım. Evde yaşamak da zor. İnşallah en kısa sürede durumu atlatırız.

- Artık herkes işin ciddiyetini anladı, sokaklar bomboş. Ne zaman normal döner bilmiyorum ama Mayıs ayından önce bu işler normale dönmez diye düşünüyorum.

- Evde sürekli televizyon izliyorum. Netflix’e sardık, ne olursa izliyoruz. Vakit geçirmek çok zor. Sürekli evdesin, biz spor da yapmıyoruz. Az yemek yemeye çalışıyoruz ama evde zor. Bir ay evde oturursak rahat 5-6 kilo alırız

- Şu anda herhangi bir şey konuşamıyoruz. Lig ne zaman, nasıl bitecek? Kontratlar nasıl bitecek? Yeni sezon ne zaman başlayacak? Lig eğer başlarsa, bitmesi Haziran sonunu bulur. Şu an sadece televizyon izliyoruz, arada da telefonla konuşuyoruz. Bu kadar yani.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER