Serkan Korkmaz kimdir? Serkan Korkmaz A Spor'dan neden istifa etti?

Serkan Korkmaz kimdir? A Spor'un sevilen sunucusu ve aynı zamanda koordinatörü Serkan Korkmaz ilginç bir kararla A Spor'dan ayrıldığını duyurdu. Ayrılık haberini Ceyda Dönmez sosyal medya hesabına koyduğu fotoğrafla duyurdu. Peki Serkan Korkmaz kimdir? Serkan Korkmaz neden istifa etti?

Serkan Korkmaz kimdir? Serkan Korkmaz A Spor'dan neden istifa etti?

Serkan Korkmaz kimdir? Uzun yıllardır spor televizyonlarının vazgeçilmez haline gelen spor kanalı A Spor'u büyük bir başarıya taşıyan Serkan Korkmaz görevinden ayrıldı. Ayrılık sonrası Serkan korkmaz istifa mı etti ya da Serkan Korkmaz kovuldu mu söylentileri çıksa da konu ile ilgili henüz açıklama gelmedi. 

"Serkan Korkmaz A Spor'da neden yok? Serkan Korkmaz A Spor'dan istifa mı etti" HABERİNİ OKUYUN

Serkan Korkmaz kimdir?

Serkan Korkmaz kimdir?

47 yaşında olan Serkan Korkmaz İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Edirne Keşanlı olan Korkmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Asıl mesleği İnşaat Mühendisliği olan Korkmaz okul döneminde televizyon dünyası ile tanışarak Cine 5 ve Show Tv bünyesinde çeşitli görevler aldı.

Serkan Korkmaz kariyeri

Serkan Korkmaz kimdir?

NTV'de 10 yıl, Haber 24'te 3 sene, Fox Türkiye'de 1 sene çalışan Serkan Korkmaz bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu Genel Direktör Yardımcılığı görevinde de bulundu. Kariyerinde TRT ve Beyaz Tv macerası da olan Korkmaz, Turkuaz Medya Grubu'nda A Spor'un kuruluşunda yer almıştı ve Yayın Koordinatörü olarak görev yapıyordu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER