TFF Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe'ye mektup yolladı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, eski yöneticisi olduğu Fenerbahçe kulübü'nün Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük'e bir mektup gönderdi

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe'ye mektup yolladı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, katıldığı bir televizyon programında "2010-11 sezonundan bu yana 9 yıldır Türkiye’de şike olayına rastlanmamıştır” dediği için eski yöneticisi olduğu Fenerbahçe Kulübü'nden büyük tepki almıştı.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük de Özdemir'den açıklama beklediğini söylemişti.

Özdemir'in bunun üzerine Küçük'e bir mektup yolladığı ortaya çıktı.

Mektupta yer alan ifadeler şöyle:

- Büyüğüm olarak ve üzerimde hakkınız olduğunu belirterek, son günlerde yapılan yanlış değerlendirmeler sonucunda gündem olan sözlerimle ilgili, maksadımın ne olduğunu açıkça söylememe dair bir çağrıda bulundunuz.

- Divan Kurulu, her kulübün ve camianın en değerli organıdır. Bu kapsamda, sizin sağduyulu açıklamalarınıza istinaden şunu söylemek isterim ki bana yöneltilen soruya karşılık verdiğim cevapta, asıl vurgulanmak istenen, tartışmaların o günden bu yana Türk futbolunda tekrar gündeme gelmemiş olmasıdır. 

- Konuşmamda, başka bir maksat ve ima aramak, o çatı altında 18 sene boyunca yaptığım hizmetlere haksızlık olur.

- Şahsımla ilgili içten açıklamarınıza teşekkür ediyor, bu tartışmanın, sizin de ümit ettiğiniz gibi artık sona ermesini diliyorum.

Saygılarımla

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER