TFF'den Fatih Terim'e sert cevap

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş derbisinden sonra ligleri ertelemeyen TFF'yi ve Yardımcı'yı eleştirmişti. Yardımcı, Terim'e cevap verdi

TFF'den Fatih Terim'e sert cevap

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş derbisinden sonra koronavinüs nedeniyle maçları seyircisiz oynatan, ancak ertelemeyen Türkiye Futbol Federasyonu'nu ve başkanvekili Servet Yardımcı'yı eleştirmişti. Terim, "Madem ligleri ertelemiyorsunuzo zaman niye salı günkü UEFA toplantısına gitmiyorsun. Telekonferansla buradan katılacaksın" diyerek Servet Yardımcı'yı işaret etmişti.

Yardımcı bugün Terim'e cevap verdi ve şunları söyledi: 

“Fatih hocanın, açık konuşmamakla birlikte kastettiği başkan vekili benim.  Kendisi de müsaade etsin, UEFA ile olan görüşmelerde yönetim kurulu üyesi olarak bizim toplantılarımızı konferans yönetimiyle mi, buluşarak mı yaparız, buna biz karar verelim. Şahsım olarak hem tecrübem, hem de aklım var. Bu olağanüstü bir durum. Bugün UEFA hem Avrupa Kulüpler Birliği ile, hem Avrupa Ligler Birliği ile hem federasyonlar ile konferans yöntemiyle toplantı yaptı. Ayrıca biz yönetim kurulu olarak toplantı yaptık. Hızlı hareket etmenin yolu buydu. Bunları bilecek kadar hem tecrübem, hem de aklım var. Nasıl çalıştığımı bilen de çok iyi biliyor.”

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47