Trabzonspor'a Beşiktaş maçı öncesi şok!

Bordo mavili kulüp, cumartesi günü oynanacak dev maç öncesi Nwakaeme, Sturridge ve Hosseini'nin sakatlıklarıyla ilgili açıklama yaptı

Trabzonspor'a Beşiktaş maçı öncesi şok!

Trabzonspor, Beşiktaş ile cumartesi günü oynayacağı maça hazırlanırken, sakat futbolcularla ilgili de yazılı bir açıklama yapıldı. 

Açıklama şöyle:

"Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven futbolcularımız Anthony Nwakaeme, Daniel Sturridge ve Majid Hosseini’nin sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Futbolcularımızın tedavi sürecinin devam ettiğini belirten Yaşar Kibar Güven, “Oyuncumuz Anthony Nwakaeme’de yapılan MR tetkikleri sonucunda ciddi bir sakatlık görülmemiş olup sağ arka adale grubunda sertlik ve spazm tespit edilmiştir. Bu teşhis neticesinde kısmi ve limitli antrenman yapabilen oyuncumuz günlük olarak takip edilerek hafta sonu oynayacağımız karşılaşmaya yetiştirilmeye çalışılmaktadır. Pazartesi günü yapılan antrenmanda aldığı darbe sonucu sakatlanan Daniel Sturridge’in ise yapılan MR tetkiklerinde 1. Metatarsophalangeal joints (ayak başparmak ekleminde) ödem tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisi devam etmekte ve durumu maç saatinde netlik kazanacaktır. Sivasspor müsabakası öncesi ısınma esnasında sakatlanan Majid Hosseini’nin ise yapılan MR tetkiklerinde kasık adductor longus adelesinde grade 1 strain tespit edilmiştir. Tedavisi devam etmekte olan oyuncumuzun 1 - 3 hafta içerisinde sahalara dönmesi öngörülmektedir” dedi."
 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER