TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu!

TRT Spor ekranlarında yayınlanan 'Spor Artı' programında spor spikeri Cansu Canbaz'ın Erdoğan Arıkan'a yönelttiği Mesut Özil sorusu sosyal medyaya bomba gibi düştü

TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu!

TRT Spor ekranlarında yayınlanan 'Spor Artı' programında spor spikeri Cansu Canbaz'ın Erdoğan Arıkan'a yönelttiği Mesut Özil sorusu sosyal medyaya bomba gibi düştü.

'Mesut Özil, Türkiye'ye geldiğinde Türk Milli Takımında oynayabilecek mi?' sorusuna izleyiciler tarafından çeşitli yorumlar yapıldı. Gelen tepkilerin ardından Canbaz, gece yarısı özür dilediği bir mesajı takipçileriyle paylaştı.

İşte o diyalog

Cansu Canbaz, "Mesut Özil, Türkiye'ye geldiğinde Türk Milli Takımında oynayabilecek mi?" diye sordu.

Erdoğan Arıkan ise buna karşılık, "Yok oynayamayacak. Yine Almanya'da oynamaya devam edecek. Fenerbahçe'ye gelse dahi Alman Milli Takımı isterse onlar oynatabilecek, biz oynatamayacağız." ifadelerini kullandı.

Sosyal medyadan cevap verdi

Bu diyalogun ardından gelen tepkiler sonrası TRT Spikeri Cansu Canbaz, "Kendime karşı en acımasız eleştirmen yine kendim olmuşumdur. Hem de hayatımın her alanında.

Ama her hatayı bir tecrübe her tecrübeyi ise yeni bir basamak olarak görmeyi de bilmişimdir. Tekrar yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim. Anlayışınız için de teşekkür ederim. İyi geceler." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 22:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER