Tümer Metin Lens'e diyecek söz bulamadı: “Allah sabır versin”

Performansıyla sürekli tepki toplayan Jeremain Lens, eski futbolcu, şimdilerde yorumcu Tümer Metin’in eleştirilerinin hedefi oldu.

Tümer Metin Lens'e diyecek söz bulamadı: “Allah sabır versin”

Performansıyla sürekli tepki toplayan Jeremain Lens, eski futbolcu, şimdilerde yorumcu Tümer Metin’in eleştirilerinin hedefi oldu.

Beşiktaş kalecisiz oynuyor”

Beşiktaş’ta formsuz ve takıma katkısı en az olan oyuncular listesinde başı çeken Jeremain Lens ve Loris Karius TRT Spor ekranlarında yayınlanan “Stadyum” adlı programda yorumcu Tümer Metin’in eleştirilerinin hedefi oldu. Trabzonspor maçında yediği iki golle tribünlerin tepkisini alan Karius’u eleştiren Metin, Beşiktaş’ın "kalecisiz" oynadığını belirterek alaycı bir ifade kullandı.

“Lens’le takım arkadaşı olana psikolojik tedavi lazım”

Lens’in oyununun belirsiz olması dolayısıyla takım arkadaşlarını zora soktuğunu ifade eden Metin "Beşiktaş takımı, 23 haftadır kalecisiz oynuyor. Çok net. Lens'le oynayana Allah, vallahi sabırlar versin yani. Allah yardımcısı olsun takım arkadaşının. Lens'le takım arkadaşı olana psikolojik tedavi lazım. Adamın ne yapacağından hiçbir şey anlayamıyorum. Ne zaman verecek, ne zaman alacak, ne zaman şut atacak hiçbir şey anlamıyorum." ifadelerine yer verdi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER