Ünal Karaman Milli Takım'a mı gidecek?

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor'daki görevinden ayrıldıktan sonra henüz başka bir kulüple anlaşmayan Ünal Karaman'la ilgili dikkat çekici bir yorumda bulundu.

Ünal Karaman Milli Takım'a mı gidecek?

Trabzonspor'daki teknik direktörlük görevinden yönetimle anlaşamayınca sürpriz bir şekilde ayrılan Ünal Karaman, daha sonra Konyaspor ve Malatyaspor'dan teklif almıştı.

Ancak Karaman, sezon ortasında görev almayı düşünmediğini, sezon sonuna kadar bekleyeceğini belirterek bu teklifleri kabul etmemişti.

Ünal Karaman'ın adı bu kez de İzmir'de düzenlenen bir panelde gündeme geldi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Çalıştığınız futbolcular arasında profesyonelliği en iyi olan futbolcu kimdir?" sorusuna şu cevabı verdi:

"Ünal Karaman'dır. Kendisinin teknik direktörlüğünü yaptım. Daha sonra teknik direktörlüğümde yardımcım olarak da çalıştı. Kendisi profesyonel anlamda çok başarılıdır."

Şenol Güneş'in bu açıklaması Ünal Karaman'a milli takım için görev teklif edilebileceği şeklinde yorumlandı. 

Karaman'ın teklif yapılması ve kabul etmesi halinde Güneş'in yardımcısı olarak ya da Ümit Milli Takım hocası şeklinde belirlenebileceği, ayrıca A Milli Takım dışındaki milli takımların başına da geçebileceği ifade edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER