Vedat Muriç'ten Fatih Terim mesajı

Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Vedat Muriç, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu

Vedat Muriç'ten Fatih Terim mesajı

Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Vedat Muriç, kulüp televizyonunda yaptığı açıklamada "Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak ve eşine de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Testleri pozitif çıkan herkesin Allah yardımcısı olsun, Allah herkesi ailelerine ve sevdiklerine bağışlasın” dedi.

Çalışmaları evden sürdürdüklerini belirten Muriç, "Evde olmamıza rağmen hem online çalışmalara hem de bütün çalışma elementlerine sahibiz. O yüzden çalışmalarımız evde sürüyor. Biraz zor oluyor tabii ki. İnşallah kısa sürede bu dönemi atlatarak bir an önce Samandıra'ya dönüp idmanlarımızı yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Muriç, “Yetkilileri muhakkak dinlememiz gerekiyor. Devletimiz bütün tedbirleri aldı. Birey olarak bizlere düşen de evden çıkmamak. Öncelik bu olmalı. Çok acil bir durum olmadığı sürece bu kurala uymalıyız. Hijyene dikkat etmeliyiz. Bağışıklık sistemimizin de güçlü olması gerekiyor. Ben de hem kendi adıma hem de ailem adına konuşabilirim. Bütün kurallara bire bir uymaya çalışıyoruz. Sadece kendimiz için değil, bütün insanların sağlığı için evde kalalım, dışarı çıkmayalım” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER