Yemeksepeti CEO'su Nevzat Aydın'ın ifadeleri başına dert açtı: Bir bir üyelikler iptal ediliyor

Son yılların en büyük girişimleri arasında gösterilen Yemeksepeti, Alman Delivery Hero şirketine 589 milyon dolar karşılığında satılmış ancak eski sahibi Nevzat Aydın CEO olarak şirket yapısında kalmaya devam etmişti.

Yemeksepeti CEO'su Nevzat Aydın'ın ifadeleri başına dert açtı: Bir bir üyelikler iptal ediliyor

Aynı zamanda spora olan düşkünlüğüyle de bilinen Aydın bir dönem Trabzonspor'un 2. başkanlığını da yapmıştı. Dün Alanyaspor ile Trabzonspor arasında oynanan ve tartışmalı pozisyonların olduğu maçın ardından tweet atan Nevzat Aydın'a sosyal medyada tepki geldi. 

Son olarak Twitter üzerinde başlatılan #YemekSepetiBoykot hashtagının altında binlerce kişinin yemeksepeti üyeliklerini iptal ettiği görüldü.

"Beddua etmiştim"

Yemeksepeti CEO'su Nevzat Aydın dün akşam oynanan Alanyaspor Trabzonspor karşılaşmasının ardından Twitter'da yaptığı paylaşım nedeniyle olay oldu. Aydın, "En son Eskişehir'e beddua etmiştim, durumu malum. Göreceğiz Alanya'yı da üç-beş seneye bakalım nerede olcaklar. Lütfen Başakşehir-Alanya maçını seyredin" dedi. Aydın'ın bu ifadelerinin ardından özellikle Eskişehir taraftarı ve Alanyasporlu taraftarlar tepki gösterdi. Twitter üzerindeki #YemekSepetiBoykot hashtagının altında binlerce yemeksepeti kullanıcısı üyeliklerini iptal etme kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER