Zorbay Küçük hangi takımı tutuyor: Babası açıkladı

Galatasaray'ın deplasmanda Alanyaspor'u 1-0 yendiği maçtan sonra karşılaşmanın hakemi Zorbay Küçük'ün Galatasaraylı olduğu iddia edilmişti. Babası Feyzullah Küçük açıklama yaptı

Zorbay Küçük hangi takımı tutuyor: Babası açıkladı

Galatasaray'ın deplasmanda Alanyaspor'u 1-0 yendiği maçtan sonra karşılaşmayı yöneten hakem Zorbay Küçük'ün Galatasaraylı olduğu ileri sürülmüştü.

Zorbay Küçük'ün babası Feyzullah Küçük oğlunun ve kendisinin Galatasaray taraftarı olduğu iddialarına Beyaz TV'de katıldığı programda cevap verdi. Feyzullah Küçük, şunları söyledi:

- Ben 2005 yılında Galatasaray Büyükçekmece Futbol Okulu'nda çalışıyordum. Onu da kapattım. Rahatsızlık duyuyorum sürekli Galatasaray ile ilgili bir şey olunca bu olayın gündeme gelmesinden. 

- Ben gözümü Adanaspor'da açtım. 1972 yılından beri turuncu-beyaz Adanasporluyum. Adanaspor'dan başka takım tutmuyorum.

- Zorbay'la uzun süredir görüşemiyoruz. Zorbay 1. evliliğimden. 2. evliliğimden de ayrıldım şu anda bekarım. 16-17 yıldır görüşmedik. En son ameliyat olduğunda gittim, 'geçmiş olsun' dedim. Bir görüşmemiz orada oldu, ondan sonra olmadı. Biz küs değiliz. Görüşmeme imkanı var, ailesel bir durum bu.

- Oğlum çok yetenekli, onun dışında çok yetenekli hakemlerimiz de var. Bunları da Türk futboluna kazandırmak gerekiyor. Zorbay, Adanaspor altyapısına geldi 1 sene. Profesyonel oynamadı. Sonra okuluna devam etti. Ağabeyinin teşvikleriyle hakem oldu. Şu anda da herhangi bir takımı tuttuğunu bilmiyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Popüler Haberler