Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in kendisiyle ilgili sözleri üzerine suskunluğunu bozdu.

Prof. Dr. Naci Görür bir ili deprem için uyardı: Dikkatli olmak gerek Prof. Dr. Naci Görür bir ili deprem için uyardı: Dikkatli olmak gerek

Özel, partisinin grup toplantısında şunları söylemişti:

"25 Ağustos 2018'de Süleyman Soylu Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kriminal ve karanlık bakanı Cumartesi Annelerinin 700'ünü eylemine saldırdı ve orantısız güçle, o eylemi dağıttı ve oradaki anaları evlatları destekçileri perişan etti. O tarihten bu tarihe marifetmiş gibi Galatasaray Meydanı annelere kapalı. Her hafta anneleri tutukladılar akşam saldılar. Soylu yılmadı anneler yılmadı, Soylu utanmadı anneler bir adım geri durmadı." 

Soylu bunun üzerine sosyal medya üzerinden şu açıklamayı yaptı:

"Özgür Özel bey. Yaptırdığınız makyaj operasyonları yetmiyor akıl operasyonu da lazım ancak onun da çaresi yok. Bir önceki başkanınız da aynı iftiraları söyleyerek "Ortak" kumpasınızla gitti. Esas patronunuzdan kurtulabilirseniz, Allah'a şükür biz buradayız… Bu arada cezaevindeki bilumum PKK DHKPC'li kriminal olmayan! terörist arkadaşlarınızı da unutmayınız."
 

Editör: Gürel Yurttaş