Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Sözcü TV'nin Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal'ın bir yorumuna cevap verdi.

Osmaniye’de korkunç kaza: Mehmet Işıklar ve Serkan Kaya öldü Osmaniye’de korkunç kaza: Mehmet Işıklar ve Serkan Kaya öldü

Portakal, haber bülteninde "18 Mayıs'ta Saraçhane'de CHP'nin öğretmenlerle ilgili bir mitingi var, 26 Mayıs'ta da Ankara'da yine CHP'nin bu sefer emeklilerle ilgili büyük mitingi var. Bu durumda diyorum ki, 'İyi ki ana muhalefette CHP var'. Diğerleri nerede? Zafer Partisi, İyi Parti, Memleket Partisi, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Parti neredesiniz arkadaş siz? Seçimden seçime ortaya çıkıyorsunuz. Ülkenin çok sorunu var. Her şeyi CHP'nin üstüne yüklemeyin" dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bunun üzerine sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Fatih Portakal bey adresinizi verirseniz size gözlük ve kulaklık yollarım, belki görür ve duyarsınız nerede olduğumuzu ve neler yaptığımızı. Ancak yollayacağım gözlük ve kulaklığın vicdan olmadan çok işe yaramayacağını biliyorum. Vicdanlı bir basın mensubu olmak için sizin biraz çaba sarfetmeniz gerekiyor. X’den bile beni ve Zafer Partisi'ni takip etmeden böyle konuşmak çok kolay. Davet edin beni programınıza anlatayım." 

Editör: Gürel Yurttaş