Kazadan yara almadan kurtulan ünlü oyuncu  Erkan Can'ın, trafik polislerinin yaptığı kontrolde 236 promil alkollü olduğu anlaşıldı. Kazanın ardından cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde Erkan Can, "Alkollüyüm, kanunu da biliyorum, eyvallah" dedi.

Şile Otoyolu Parseller yol ayrımı yan yolda dün gece saat 03.50 sıralarında, meydana gelen kazada, oyuncu Erkan Can, alkollü halde kullandığı 34 BK 4395 plakalı aracıyla seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu demir bariyerlere çarptı.

Kazayı gören bazı sürücüler, yardım etmek için olay yerinde durup, durumu polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, kazayı yara almadan atlatan Erkan Can'a alkolmetreyi üfletti. Ünlü oyuncunun 236 promil alkollü olduğu anlaşıldı.

 Kazanın ardından ağır şekilde hasar alan araç çekici yardımı ile kaldırılırken Erkan Can'ın ehliyetine geçici süreyle el konuldu.

"Alkollüyüm, kanunu da biliyorum"

Kazayı gördükten sonra olay yerine gelen bir sürücü, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan ortalığı karıştıracak açıklama: Bir ablamın babası da çok ünlü bir isim Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan ortalığı karıştıracak açıklama: Bir ablamın babası da çok ünlü bir isim

Görüntülerde, Erkan Can, "Alkollüyüm, kanunu da biliyorum, eyvallah" diyerek alkolmetreyi üfleyerek "Çıkacağını biliyorum" şeklinde konuşuyor.

Durumunun iyi olup olmadığının sorulması üzerine Erkan Can, "Oğlum bende bir şey yok. Sakin ol, bende hiçbir şey yok. Matizim." şeklinde konuşuyor.

Editör: Nehir Durdağı