1 yaşındaki Ceylin Azra Karadeniz, misafirliğe gittiği evde öldü!

İzmir'de annesiyle birlikte misafirliğe gittiği evin balkonunda sandalyenin üzerine çıkan ve dengesini kaybeden 1 buçuk yaşındaki Ceylin Azra Karadeniz, 5. kattan aşağıya düşerek hayatını kaybetti. Minik Ceylin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı

1 yaşındaki Ceylin Azra Karadeniz, misafirliğe gittiği evde öldü!

İzmir'de annesiyle birlikte misafirliğe gittiği evin balkonunda sandalyenin üzerine çıkan ve dengesini kaybeden 1 buçuk yaşındaki Ceylin Azra Karadeniz, 5. kattan aşağıya düşerek hayatını kaybetti. Minik Ceylin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

1.5 yaşında olan Ceylin Azra Karadeniz ve annesi E. Karadeniz, 1530 sokaktaki bir eve misafirliğe gitti. İddiaya göre, balkon kenarında bulunan sandalyenin üzerine çıkan kız çocuğu, bu sırada dengesini kaybederek 5. kattan beton zemine düştü.

Ağır yaralanan küçük kıza ilk müdahale, yoldan geçen bir hemşire tarafından yapıldı. Yerde hareketsiz ve kanlar içerisinde kalan çocuğa defalarca kalp masajı yapan hemşire, yoldan geçen bir sürücünün yardımı ile minik Ceylin'i Torbalı Devlet Hastanesine götürdü.

Durumu kritik olan küçük kız, daha sonra ise Dokuz Eylül Hastanesine sevk edildi. Yapılan tüm müdahaleler rağmen 1.5 yaşında olan Ceylin Azra Karadeniz kurtarılamadı. Yaşanan acı olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER