15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Taksi Şoförü İntihar Etti!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde taksi şoförü boğaza atlayarak, intihar etti. İhbar üzerine yönlendirilen Deniz Polisi ve Kıyı Emniyeti ekipleri atlayan kişiyi bulmak için boğazda arama çalışması başlattı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Taksi Şoförü İntihar Etti!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde taksi şoförü boğaza atlayarak, intihar etti.

İhbar üzerine yönlendirilen Deniz Polisi ve Kıyı Emniyeti ekipleri atlayan kişiyi bulmak için boğazda arama çalışması başlattı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Taksi Şoförü İntihar Etti!

İddiaya göre Kadıköy'den taksiye binen kimliği belirsiz bir kişi, Boğaziçi Köprüsü'ne gelindiğinde taksiyi durdurdu. Araçtan inen kişi boğaza atladı.

İhbar üzerine yönlendirilen Deniz Polisi ve Kıyı Emniyeti ekipleri atlayan kişiyi bulmak için boğazda arama çalışması başlattı. Denizde yapılan aramalar sonucunda intihar eden kişinin cansız bedeni Üsküdar Beylerbeyi Kıyı Emniyeti'ne getirildi. Köprü Koruma Amirliği'ne alınan taksi, polis ekipleri tarafından incelendi.

Taksi sürücüsü ise Çengelköy Polis Karakolunda ifade verdi. Köprüden atlayan kişinin cenazesi Haydarpaşa Numune Hastanesi morguna kaldırıldı. Olay nedeniyle köprünün Anadolu-Avrupa yönünde kısa süreli trafik yoğunluğu oluşurken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER