2005 basımı Kehanetler Kitabı konusu nedir? Kehanet Kitabı 210. sayfa koronavirüsü mü anlatıyor?

Son birkaç gündür sosyal medyada dolaşan 2005 basımı Kehanetler Kitabı şok etkisi yarattı. Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından 15 yıl önce yazılan Kehatler Kitabı özellikle 210. sayfasında yazanlar ile akılları karıştırdı

2005 basımı Kehanetler Kitabı konusu nedir? Kehanet Kitabı 210. sayfa koronavirüsü mü anlatıyor?

2005 yılında okuyucuyla buluşan Kehanetler Kitabı, 210. sayfasında yazanlar ile şok etkisi yarattı. Vatandaşlar 15 yıl önce piyasaya çıkan bu kitabın Koronavirüs ile ilgili ipuçları verdiği konusunda ortak kanaat oluşturdu.

Kehanetler kitabı 210. sayfa

Kehanetler Kitabı 210. sayfada yazanlar bugün yaşanılan Covid-19 salgını ile benzer mi? İşte o sayfada geçen bir bölüm:

2020'lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.

Kehanetler Kitabı konusu

Kehanetler kitabı konusu nedir?

Önümüzdeki beş yılda, on yılda, yirmi yılda ve yüzyılda neler olacağını anlatan Sylvia Brovvne´nin sesi, önümüzdeki belirsiz zamanlarda yolumuzu aydınlatacak bir ışığa dönüşüyor.

Elli yıldır profesyonel bir psişik ve medyum olarak çalışan Sylvia Browne, içlerinde Öte Dünya´da Yaşam, Bir Medyumun Maceraları gibi eserlerinin de bulunduğu çok satan kitapların yazarıdır. Pek çok çözülemeyen davanın çözümünde adli kurumlara yardımcı olan yazar

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER