2020 yılında olacakları anlatmıştı: Astrolog Dinçer Güner'in söyledikleri bir bir gerçekleşiyor!

Yılbaşı gecesi Habertürk televizyonlarında yayınlanan Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programına konuk olarak katılan astrolog Dinçer Güner'in 2020 yılı için söyledikleri bir bir yaşanıyor

Yılbaşı gecesi Habertürk televizyonlarında yayınlanan Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programına konuk olarak katılan astrolog Dinçer Güner'in 2020 yılı için söyledikleri sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Güner'in 2020 yılı için dibe batma ve dünya düzeninin tam anlamıyla değişeceğini vurgulaması dikkat çekiyor.

'Yeni dünya düzenine geçilecek'

Programda 2020'de yeni dünya düzenine geçileceğini aktaran Dinçer, "2020 yılı yeni bir dünya düzenine geçiş yılını ifade ediyor. Yeni dünya düzenine geçmek için de eskinin işe yaramadığının ortaya çıkması gerekiyor.

Bu ortaya çıkış süreci de her zaman sıkıntılı, krizlerle dolu ve hiç konfor olmayan bir süreçtir. Evet, yeni bir dünya düzenine geçiş var ancak öncelikle eskinin krizlerinin ve zorluklarının ortadan kaldırılması gerekiyor" demişti.

'Çin güçlenecek'

Güner, "Çin, 2020 yılının tarih sahnelerinde gücünü ortaya koymaya başlayacak. Özellikle Rusya da güçlenecek ancak ben Çin'in bu noktada daha fazla güçleneceğini düşünüyorum. Çin'in kendi astroloji düzeninde, özellikle teknoloji ve teknolojik alanlarında liderlik üstleneceği gözüküyor.

'Amerika toprak kaybedecek'

Önümüzdeki süreçte Amerika'nın durumuna baktığımız zaman Amerika'nın 2020 yılı içerisinde çok ciddi şekilde toprak kaybettiği bir döneme gireceğiz. Amerika bu süreçte ciddi bir dar boğaza girecektir" diye konuşmuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER