5 ay önce de saldırıya uğramıştı: Diyarbakır'da Kübra Ekin 10 gündür kayıp

Diyarbakır'da 5 ay önce sokakta kıyafeti nedeniyle sokakta bir şahsın saldırısına uğrayan 22 yaşındaki Kübra Ekin'in 10 gündür kayıp olduğu belirtildi

5 ay önce de saldırıya uğramıştı: Diyarbakır'da Kübra Ekin 10 gündür kayıp

Diyarbakır'da yaşayan 22 yaşındaki Kübra Akın, 5 ay önce evinden fırına ekmek almaya giderken bir şahıs tarafından saldırıya uğramıştı.

Kübra Akın'ın 10 gün önce de evden çıktığı ve bir daha dönmediği, kendisinden de haber alınamadığı belirtildi.

Kübra Akın'ın annesi Rahime Özdemir'in polis merkezine giderek kızının kaybolduğunu bildirdiği, polisin de olayla ilgili harekete geçtiği bildirildi.

Rahime Özdemir, “Kızım kaybolduğu akşam saat 17.00'da alışverişe gitmek için evden çıktı ve daha geri dönmedi. Kızım eve gelmeyince endişe ettim ve karakola gittim başvuruda bulundum. Karakolda bulunan polis memurları, '22 yaşındadır belki bir yere gitmiştir, gelir geri' dediler bana ve birçok kez gittim karakola ardından polis memurları sağ olsunlar artık onlarda gereken incelemeyi başlattılar. Kızımdan hiçbir iz daha yok artık ve telefonu da kapalıdır. Kızımın hayatından endişe ediyorum. Ben kendimce diyorum ya biri onu tutmuş ya da ölmüş. Ben bu iki şeyi düşünüyorum. İnşallah Allah etmesin” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER