5 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren futbolcu Cevher Toktaş'ın 'mezar' paylaşımı ortaya çıktı!

Bursa'da koronavirüsü şüphesiyle 23 Nisan´da tedaviye alındığı hastanede aynı gün yaşamını yitiren 5 yaşındaki Kasım Toktaş'ın coronadan değil, babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Katil baba Cevher Toktaş'ın oğlu öldükten sonra yaptığı mezar paylaşımı ortaya çıktı

5 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren futbolcu Cevher Toktaş'ın 'mezar' paylaşımı ortaya çıktı!

2008- 2009 sezonunda Süper Lig’de Hacettepe forması giyen şimdilerde ise Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Yıldırımspor’da oynayan Cevher Toktaş, 23 Nisan günü oğlu Kasım’ı öldürdüğünü itiraf etti.

Oğlunu öksürük ve yüksek ateş şikayetiyle hastaneye götüren katil baba, corona virüsü nedeniyle hastaneye yatırılan oğlunu 2 saat sonra yastıkla boğarak öldürdü. Refakatçi olarak kalan Cevher Toktaş, aynı gün odadan çıkıp, oğlunun fenalaştığını söyledi. Doktorların müdahale ettiği Kasım Toktaş, yoğun bakım ünitesine alındı. Ancak küçük Kasım, yaklaşık 1,5 saat sonra tüm çabalara karşın kurtarılamadı.

Ölüm raporunda ‘nefes yetersizliği’ nedeniyle hayatını kaybettiği yazılan Kasım, bir gün sonra Hamitler Mezarlığı´nda toprağa verildi.

Cevher Toktaş’ın, boğarak öldürdüğünü itiraf ettiği oğlu Kasım’ı toprağa verdikten 4 gün sonra mezarının fotoğrafını sosyal medya hesabından `Dünyaya bel bağlamayın´ sözleriyle paylaştığı ortaya çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER