56 yaşındaki Özgür Evren Dönmez bahçede ölü bulundu

Adana'nın Çukurova ilçesinde sabah saatlerinde bir ses duyan komşular bahçedeki ağaçlık alanda Özgür Evren Dönmez'in hareketsiz yattığını gördüler. Bunun üzerine komşular sağlık ekibi ve polisi aradı. Olay yerine gelen ekipler, Dönmez'in hayatını kaybettiğini söyledi

56 yaşındaki Özgür Evren Dönmez bahçede ölü bulundu

Edinilen bilgiye göre, olay Çukurova ilçesine bağlı Mahfesığmaz Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, mahalledeki bir apartmanda oturan vatandaşlar sabahleyin bir ses duyup balkona çıktıklarında bir erkek şahsın bahçede ağaçlık alanda hareketsiz halde yattığını gördü. Vatandaşlar aşağı inip baktıklarında şahsın birinci katta oturan komşuları 56 yaşındaki Özgür Evren Dönmez olduğunu gördü. Bunun üzerine hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Dönmez'in hayatını kaybettiğini belirledi.

Bu arada, balkona çıkıp Dönmez'in öldüğünü gören komşuları ise şok oldu. Polis olayla ilgili araştırma başlatırken, Dönmez'in düştüğünü kimsenin görmediği ancak birinci katta oturduğu için damdan düşmüş ya da atlamış olabileceği üzerinde duruyor. Polis Dönmez'in psikolojik sorunları nedeniyle intihar etmiş olabileceğini tahmin ediyor.

Özgür Evren Dönmez'in cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER