Adana'da cinayet: Ramazan Tekin, Yunus Yiğit'i öldürdü

Adana'da alacak verecek meselesi nedeniyle telefonda tartışan Ozan Karadağoğlu ile Yunus Yiğit, daha sonra buluştu. Buluşmaya Karadağoğlu'nun yanında giden Ramazan Tekin, Yunus Yiğit'i pompalı tüfekle vurarak öldürdü

Adana'da cinayet: Ramazan Tekin, Yunus Yiğit'i öldürdü

Adana'nın Yüreğir ilçesinde alacak verecek meselesi nedeniyle aralarında anlaşmazlık olan Ozan Karadağoğlu ile Yunus Yiğit, telefonda tartıştı. Daha sonra ikili buluştu.

Buluşmaya Ozan Karadağoğlu'nun yanında arkadaşı Ramazan Tekin de gitti. Buluşmada tekrar tartışma çıkarken, 20 yaşındaki Ramazan Tekin, otomobilden aldığı pompalı tüfekle 28 yaşındaki Yunus Yiğit'e ateş etti. İki arkadaş olay yerinden kaçtı.

Yunus Yiğit kanlar içinde yerde kalırken, olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Yiğit, kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı, ancak kurtarılamadı. 

Polis ekipleri Ozan Karadağoğlu ile Ramazan Tekin’i kısa sürede yakalayıp, gözaltına aldı. Emniyete götürülen şüphelilerden Ramazan Tekin, Yiğit’in kendisine küfrettiğini, bu nedenle silahı ateşlediğini öne sürdü.

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Ramazan Tekin ile Ozan Karadağoğlu, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER