Adana'da emekli polis Kamil Gül dehşet saçtı: Bahadır Serindağ ve Sabri Özgenç öldü

Adana'da emekli polis Kamil Gül, gittiği içkili lokantada kendisini gürültü yaptığı için uyaran mekan sahibi Bahadır Serindağ ile akrabası Sabri Özgenç'i vururarak öldürdü

Adana'da emekli polis Kamil Gül dehşet saçtı: Bahadır Serindağ ve Sabri Özgenç öldü

Adana'da önceki gece meydana gelen olayda emekli polis Kamil Gül, iddiaya göre gittiği içkili lokantanın sahibi Bahadır Serindağ ve akrabası Sabri Özgenç'le tartıştı. 

61 yaşındaki Kamil Gül, daha sonra ayrıldığı lokantaya bir süre sonra geri döndü.

Silahını çeken Gül, peş peşe tetiği çekti. Vurulan Serindağ ile Özgenç kanlar içinde yerde kalırken, olay yerine kısa sürede çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

İlk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan Serindağ ve Özgenç, hayatını kaybetti. 

Olay sonrası çevredeki vatandaşlar tarafından yakalanan ve polise teslim edilen Gül ise gözaltına alındı. 

Gözaltına alınan emekli polis Kamil Gül'in emniyetteki sorgusunda şu ifadeleri kullandığı belirtildi:

"Bahadır Serindağ'a ait kahvehanede oyun oynadıktan sonra arkadaşlarla alkol almak için yine Serindağ'a ait olan yan taraftaki içkili mekana geçtik. Burada içki içip sohbet ettiğimiz sırada mekanın sahibi 'sessiz olun' diyerek bizi uyardı. Bir süre sonra bir başkası da gelip uyardı. Arkadaşlarım, bunun üzerine mekandan çıkıp gitti. Benim de kalktığım sırada Serindağ, 'Buraya gelip gidiyorsun. Fakat bugün yaptığınız terbiyesizliktir. Bir daha bu mekana gelme’ dedi. Sinirlendim ve tartıştık. Sonra evime gidip tabancamı aldım. Alkolün de etkisiyle bunlar yaşandı." 

Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Gül, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER