Adana'da İzel Erdeve, eşi Okan Erdeve'yi öldürmüştü: İfadesi ortaya çıktı

Adana'da 30 Haziran'da meydana gelen olayda rezidansta yaşayan İzel Erdeve, tartıştığı eşi Okan Erdeve'yi bıçaklayarak öldürdü. İzel Erdeve, ifadesinde çarpıcı ifadeler kullandı

Adana'da İzel Erdeve, eşi Okan Erdeve'yi öldürmüştü: İfadesi ortaya çıktı

Adana'nın Çukurova ilçesi Yurt Mahallesi'ndeki bir evde 30 Haziran'da meydana gelen olayda 36 yaşındaki İzel Erdeve, tartıştığı eşi 47 yaşındaki Okan Erdeve'yi mutfak bıçağı ile göğsünden bıçaklamıştı.

Aldığı bıçak darbesine rağmen evden çıkan Okan Erdeve, asansör kapısının önünde yere düşmüş, kaldırıldığı hastanede de hayatını kaybetmişti.

Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliğindeki işlemleri tamamlanan İzel Erdeve'nin ifadesinde kocasının kıskançlık nedeniyle kendisine şiddet uyguladığı sırada olayın yaşandığını ileri sürdü.

Sağlık kontrolü için Adana Adli Tıp Birimi'ne getirilen İzel Erdeve'nin bu sırada ağladığı görüldü. Vücudunda darp izleri olduğu belirlenen kadın, daha sonra adliyeye sevk edildi.

Savcılık sorgusu sonrası nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan şüpheli tutuklandı. Bu arada, çiftin 4 yaşında bir kız çocuklarının olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER