Adres sorma bahanesiyle genç kadını kandıran Yunus Emre Çakır tecavüz etti!

Ekşi Sözlük adlı platformda gündeme gelen olay bugün sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi. Gamze adlı 18 yaşındaki genç kadın kendisine yol tarifi soran Yunus Emre Çakır tarafından tecavüze uğradığını belirtti

Adres sorma bahanesiyle genç kadını kandıran Yunus Emre Çakır tecavüz etti!

Ekşi Sözlük adlı platformda gündeme gelen olay bugün sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi. Yetiştirme yurdunda büyüyen Gamze adlı 18 yaşındaki genç kadın, kendisine yol tarifi soran Yunus Emre Çakır tarafından tecavüze uğradığını belirtti.

Tecavüz zanlısı Yunus Emre Çakır'ın tecavüz ederken "Seviyorum bu işi ya" tarzı insanlık dışı cümleler kurduğunu belirten Gamze, olayı yaşadığı günden bu güne kadar travma sonrası bozukluk ile uğraştığını söylerek yetkililere yardım çağrısında bulundu.

Raporda meni ve darp izleri olmasına rağmen üst mahkeme tarafından salınan Yunus Emre Çakır'ın tutuklanması için sesini duyurmaya çalışan genç kadının arkadaşı da "Ben gamzenin en yakın arkadaşıyım 6 kasımdan beri o pislik dışarda lütfen çağrımızı duyun sesimizi duyun dostumun artık korkarak yaşamasını istemiyorum" dedi.

Ekşi Sözlük yazarıyla konu hakkında konuşan Gamze'nin anlattıkları ve ifadesi;

Tecavüz zanlısı Yunus Emre Çakır'ın Gamze'ye attığı mesaj;

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER