AHBAP'ın Kurucusu Haluk Levent'ten Elazığ'a Büyük Yardım!

Elazığ'daki 6.8'lik depremin ardından milyonlarca kişi Elazığ ve çevre illere birçok yardımda bulundu. AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, AHBAP derneği bünyesinde 160 büyük çadır aldıklarını ve en az 500 kişinin faydalanabileceğini duyurdu

AHBAP'ın Kurucusu Haluk Levent'ten Elazığ'a Büyük Yardım!

Elazığ'daki 6.8'lik depremin ardından milyonlarca kişi Elazığ ve çevre illere birçok yardımda bulundu. AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, AHBAP derneği bünyesinde 160 büyük çadır aldıklarını ve en az 500 kişinin faydalanabileceğini duyurdu.

Elazığ'da büyük bir yardım yapacaklarını sosyal medyadan duyuran Haluk Levent, sahte yardım kampanyaları konusunda takipçilerini uyardı.

Levent attığı tweette şöyle dedi:

AHBAP Derneği hesabında -burs verdiğimiz öğrenciler hariç - toplam 384 bin tl var. Bu ayki ofis giderleri maaşları ayırdık. Kalan tüm para ile kışlık çadır yaptırıp Elazığ AFAD'a teslim ediyoruz. Sonuçta bu bağışları siz yaptınız. Sizi bilgilendirelim istedik.

Haluk Levent ardından bir duyuru daha yaparak, AHBAP olarak 160 adet büyük çadır aldıklarını ve bunları AFAD ekiplerine teslim ettiklerini duyurdu.

Dernek üyelerinin çadır kurarken AFAD ekiplerine yardım edeceğini söyleyen Levent, "Ve Elazığ'da kışlık çadırlar yapan bir çadır firmasıyla anlaştık. Kış şartlarına uygun 4x4 izoleli iklim çadırından ilk etapta 160 tane satın aldık. En az 500 kişi yararlanabilecek. Çadırlar AFAD'a teslim edilecek. Ahbap'lar çadır kurulumunda AFAD görevlilerine yardımcı olacak" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER