AK Partili Belediye Başkanı Eşref Ünsal'ı taşıyan araç şarampole uçtu

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesi Akharım Belde Belediye Başkanı Eşref Ünsal ile içerisinde 2 kişinin bulunduğu makam aracı Kütahya'da şarampole devrildi. Başkan Ünsal ile birlikte toplam 3 kişinin yaralandı.

AK Partili Belediye Başkanı Eşref Ünsal'ı taşıyan araç şarampole uçtu

Akharım beldesinin AK Partili Belediye Başkanı Eşref Ünsal beraberindeki Ahmet Selçuk ve Ali Altınışık ile birlikte geçtiğimiz Salı günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki görüşmeler için İstanbul’a gitti.

Görüşmelerin ardından dönüş yoluna geçen Başkan Ünsal ve beraberindekileri taşıyan makam aracı Kütahya girişinden kontrolden çıkarak şarampole devrildi. Kazanın ardından çevredekilerin haber vermesi ila olay yerine sevk edilen ambulanslar ile Başkan Ünsal, Altınışık ve Selçuk hastanelere kaldırıldı. Kazada Başkan Ünsal ve Selçuk’un bacaklarının kırıldığı öğrenilirken, Altınışık’ın ise durumunun ciddi olduğu bildirildi.

Tedavisi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam eden Başkan Ünsal, yaşanan kaza ile ilgili  konuştu. Kazanın İstanbul’dan dönüştü olduğunu kaydeden Başkan Ünsal, her şeyin bir anda olduğunu kaydederek, kontrolden çıkan aracın şarampole devrildiğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER