Alkol tartışması kanlı bitti: Mücahit Akipa öldü!

İstanbul Kağıthane'de alkol tartışması sonucu çıkan saldırıda Mücahit Akipa öldürüldü 1 kişi de yaralandı. Şüpheliler yakalanırken, cinayet öncesi ve sonrası görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı

Alkol tartışması kanlı bitti: Mücahit Akipa öldü!

Kağıthane'de alkol tartışması sonucu çıkan saldırıda Mücahit Akipa öldürüldü, 1 kişi de yaralandı. Şüpheliler yakalanırken, cinayet öncesi ve sonrası görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, 11 Ekim gecesi saat 05.00 sıralarında Kağıthane Mehmet Akif Mahallesi Anadolu Parkında meydana geldi. İddiaya göre, parkta alkol alan Mücahit Akipa (28) ve Yakup A. (29)'nın yanına iki kişi geldi ve alkollerini birlikte içmeyi teklif etti. Mücahit Akipa ve arkadaşı bu teklifi reddedince, şahıslar "sizinle görüşeceğiz" diyerek oradan ayrıldı.

Kalabalık geldiler silahla saldırdılar

Bir süre sonra aynı şahıslar bu kez daha kalabalık bir şekilde parka geldi ve parkta alkol alan Mücahit Akipa ile Yakup A.'ya mermi yağdırarak oradan ayrıldı. Silahlı saldırı sonucu Yakup A. yaralanırken Mücahit Akipa yaralı halde kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER