Alperen Karataş barajda boğuldu: Kardeşi Hüseyin Karataş cesede sarılıp ağladı

Sokağa çıkma kısıtlamasının olmadığı ilk hafta sonunda serinlemek için Seyhan Baraj Gölü'ne giren Alperen Karataş boğularak hayatını kaybetti. Ağabeyinin cansız bedeni ile karşılaşan Hüseyin Karataş, "Ben şimdi sensiz ne yapacağız, sana gitme dedim. Senin kalbini kırıp buraya gönderdim" diyerek ağladı

 Alperen Karataş barajda boğuldu: Kardeşi Hüseyin Karataş cesede sarılıp ağladı

Hadise, Çukurova ilçesi Dörtler Mahallesi'nde yaşandı. Dostlarıyla beraber piknik yapmak için, göl kenarına gelen Alperen Karataş, serinlemek için Seyhan Baraj Gölü'ne girdi. Bir süre yüzen Karataş, ayağına kramp girince suda çırpındıktan sonra gözden kayboldu. Karataş'ı kurtaramayan arkadaşları, kıyıya çıkarak polisi aradı. Bölgeye gelen dalgıç polisler, yaklaşık yarım saatlik aramanın ardından Karataş'ın cesedine ulaştı. 

Bir süre sonra olayı duyan Alperen'nin ağabeyleri Mehmet ve Hüseyin Karataş kardeşlerinin cesedini görünce sinir krizi geçirdi. Hüseyin Karataş, Alperen'in cesedine sarılarak, "Ben şimdi sensiz ne yapacağım, sana gitme dedim. Senin kalbini kırıp buraya gönderdim" diyerek kardeşinin cesedine sarılıp ağladı. Aklıma gelen başımıza geldi" dedi. Mehmet Karataş ise, "Kardeşim ben sensiz yapamam" diyerek gözyaşı döktü. Karataş'ın cesedi otopsi işlemleri için Adana Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2020, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER