Antalya'da dişçiye gidiyorum diye evden çıkan Emine Sarı ortadan kayboldu

Antalya’da "Dişçiye gidiyorum" diye çıkan 37 yaşındaki 2 çocuk annesi Emine Sarı’dan 4 gündür haber alınamıyor. 

Antalya'da dişçiye gidiyorum diye evden çıkan Emine Sarı ortadan kayboldu

Antalya'da yaşayan 37 yaşındaki 3 çocuk annesi Emine Sarı, 4 gündür ortada yok.

Emine Sarı'nın 17 yaşındaki kızı Y.S. annesinin salı günü saat 13.30 sıralarında dişçiye gitmek amacıyla evden ayrıldığını, kız kardeşiyle birlikte evde kaldıklarını belirterek. “Annem gittikten 2 saat sonra kız kardeşim telefonla aradı. Telefonu kapalıydı. Diş randevusuna da gitmediğini öğrendik" dedi.

Akşama kadar beklediklerini belirten genç kız, "Babam geldi. Annem psikolojik rahatsızlığı nedeniyle ilaç kullanıyordu. Bir yakınımızın yanına gitmiş olabileceğini düşünerek sabaha kadar bekledik, gelmeyince Cumhuriyet polis Karakoluna giderek kayıp başvurusunda bulunduk. Annemin bir an önce eve dönmesini istiyoruz” diye konuştu.

Eşiyle önemli bir sorunları olmadığını belirten Osman Sarı ise “Kendimize ait evimiz var. Kredi ile aldık ve kredisini ödedik. Evin kredisini ödedikten sonra araba aldık. Arabayı da kredi ile aldık. Bunun ödemelerinden dolayı küçük maddi sıkıntılarımız vardı. Eşimin psikolojik rahatsızlığı olduğu için bu durumu kafasına takıyordu. Kızlarımla birlikte perişan haldeyiz. Bir an önce evine dönmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER