Antalya'da esrarengiz olay: Asım Ferhat Köksoy kimden kaçarken öldü?

Antalya'da gece yarısı bir apartmandaki bütün dairelerin zillerine basan, ardından da binanın çatısından düşerek hayatını kaybeden Asım Ferhat Köksoy'un ölüm nedeni araştırılıyor

Antalya'da esrarengiz olay: Asım Ferhat Köksoy kimden kaçarken öldü?

Antalya'da esrarengiz bir olay yaşandı.

Kepez ilçesinde 17 Mayıs gecesi olan olayda bir kişi bir apartmandaki bütün dairelerin zillerini tek tek çaldı. Ancak kimse tanımadıkları için kapıyı açmadı.

Bir kaç dakika sonra gürültü yüzünden evdekiler dışarı çıkınca korkunç bir görüntüyle karşılaştılar. Zillerini çalan kişi apartmanın çatı katına kadar çıkmış, oradan da aşağıya düşmüştü.

Yardım isteyen kişinin binanın önünde kanlar içinde yattığını gören bina sakinleri, durumu 112 Acil çağrı merkezine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ve polis ekipleri, kimliği belirsiz erkeğin yüksekten düşme sonucu yaşamını yitirdiğini belirledi.

Soruşturma başlatan polis, parmak izinden, ölen kişinin 33 yaşındaki Asım Ferhat Köksoy olduğunu belirledi. 

Yapılan araştırmada, Köksoy'un arkadaşlarıyla alkol aldığı, sonra yanlarından ayrılarak girdiği apartmandaki kapı zillerini çaldığı, bulunduğu apartmanın çatısından yandaki apartmana geçmek isterken de düştüğü ortaya çıktı.

Köksoy'un alkol aldığı arkadaşlarıyla tartışma yaşamış olabileceği, daha sonra da onlardan kaçmak isterken düşmüş olabileceği üzerinde duruluyor.

Köksoy'un cenazesi, dün Uncalı Şehir Mezarlığı'nda toprağa verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER