Antalya'da kahreden olay: Mustafa Torun parkta öldü

Almanya'dan Antalya'daki kızının ve damadının yanına gelen 72 yaşındaki Mustafa Torun, 65 yaş ve üstü vatandaşlar için 6 saatliğine verilen sokağa çıkma izninde, eşiyle birlikte geldiği parkta kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. 

Antalya'da kahreden olay: Mustafa Torun parkta öldü

Antalya'da kahreden bir ölüm yaşandı. 

Almanya'dan Antalya'daki kızının ve damadının yanına gelen 72 yaşındaki Mustafa Torun, 65 yaş ve üstü vatandaşlar için 6 saatliğine verilen sokağa çıkma izninde, eşi Hatice Torun'la birlikte geldiği parkta kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. 

Muratpaşa ilçesindeki Düden Parkı'na giden Torun, eşine başının döndüğünü söyledi. Oturmak için bir banka yanaştığı sırada ise yere yığıldı.

Eşinin yardım istemesi üzerine çevredekiler 112 Acil’i aradı. Gelen sağlık ekipleri Torun’un kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiğini belirledi.

Damadı ve kızına haber veren Hatice Torun, bir süre eşinin cansız bedeninin başında bekledi. Eşi ve bebeğiyle olay yerine gelen Zeynep Toker, üzeri örtülü babasını görünce feryat etti. Babasını sarılıp, yanaklarından defalarca öptü.

Hatice Torun, eşiyle birlikte geçen ocak ayında Almanya’dan geldiklerini, corona virüsü nedeniyle dönemediklerini belirterek, “Eşim kalp hastasıydı. Bana ‘Hatice başım dönüyor’ dedi. Ben de oturması için banka geçmesini söyledim. Ama o yığıldı kaldı” dedi.

Mustafa Torun’un cansız bedeni, morga götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER