Apartmana domuz yağı süren kadın serbest bırakıldı: Kocam 'Bende büyü var, bozdur' dedi

Kayseri'de bir apartmana domuz yağı sürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kadın ifadesinde " Bana 'Bende büyü var, bozdur' dedi" dediği ortaya çıktı

Apartmana domuz yağı süren kadın serbest bırakıldı: Kocam 'Bende büyü var, bozdur' dedi

Kayseri'de 8 Nisan tarihinde bir apartmanın girişi, halı ile zil, asansör tuşları ve bina içindeki tutma yerlerine domuz yağı sürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Kezban M., serbest bırakıldı. Polisler tarafından yapılan araştırmada Kezban M.'nin domuz yağı sürdüğü onaylanmıştı.

Kocası ile ilişki yaşadığını iddia ettiği kadını eşinden uzaklaştırmak için yaşadığı apartmanda domuz yağı büyüsü yaptırdığı iddia edilen Kezban M.'nin, mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı.

"Kocam başka bir kadın ile ilişki yaşıyordu"

37 yaşındaki Kezban M., "Kocam başka bir kadın ile ilişki yaşıyordu. Beni dövdü ve sokağa attı. Bana, 'Bunları istemsiz yapıyorum. Kendime hakim olamıyorum' dedi. Ardından da 'Bende büyü var, bir hoca bul ve bendeki büyüyü bozdur' dedi. Hoca buldum. Ona durumumu anlattım. Hoca da, 'Bana şu malzemeleri al ve kocanın ilişkisi olduğu kadının oturduğu yere git ve oraya sür' dedi. Ben de bu yüzden oraya giderek, elimdeki sıvıyı sürdüm. Pişmanım" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER