Ayakkabı için itilen anne, kızından değil görüntüyü çekenden şikayetçi oldu

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılan bir görüntüde beğendiği ayakkabıyı almadığı için annesini merdivenlerden iten kızın görüntüleri gündeme oturmuştu. O anne kızından değil, görüntüyü çeken kişiden şikayetçi olduğunu belitti

Ayakkabı için itilen anne, kızından değil görüntüyü çekenden şikayetçi oldu

Beğendiği ayakkabıyı almadığı için kızı tarafından merdivenlerden itildiği iddia edilen ve görüntüleri sosyal medyada yayılan anne kızından değil, videoyu çekenden şikayetçi oldu.

Çorlu'nun Omurtak Caddesi üzerindeki mağazada geçen çarşamba günü çekilen görüntü, sosyal medyada yayınlanınca büyük tepki topladı. Bir kızın, pahalı olduğu gerekçesiyle istediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenlerden iterek düşürdüğü iddia edilen görüntü üzerine polis, anne-kızı bulmak için çalışma başlattı.

Görüntüyü çekenden şikayetçi oldu

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, mağazada çalışanların bilgisine başvurdu. Yapılan araştırmalar sonunda da annenin N.Ş. kızının da 16 yaşındaki P.D. olduğu belirlendi. Polis, annenin ifadesini aldı. Kızından şikayetçi olmayan N.Ş., görüntüyü çekip, sosyal medyada paylaşandan şikayetçi oldu. Anne ifadesinde yaşananları şöyle anlattı:

"Kızımla birlikte mağazaya geldik. Kızım ayakkabılara baktı, beğendiği bir ayakkabının fiyatı yüksekti. 'Kızım bu pahalı almayalım' dedim. Ancak daha sonra benden para istedi. Ben de üzülmesin diye, yanına çıktığım sırada beni çekiştirmeye başladı, dengemi kaybettim ve merdivenlerden düştüm. Bu arada herkes kızıma bağırıyordu. Kızım sakinleşti ve mağazadan çıktık. Kızımdan şikayetçi değilim. Bu görüntüyü çeken ve sosyal medyaya yayan kişiden davacıyım. O da benden özür diledi ama ben ve kızım çok üzüldük."

Kızının ifadesi alınacak

Yaşı küçük olan kızın ifadesinin, soruşturmayı yürüten Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından alınacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
CASPER
CASPER - 1 yıl Önce

ANA YÜREĞİ NE YAPSIN KADIN KIZINDAN MI ŞİKAYETÇİ OLSUN :(

SIRADAKİ HABER