'Bana attığınız iftirayla yaşayamam' deyip kendini astı: Ahmet Uysal öldü!

Ordu'da evinde yalnız yaşayan yaşlı adam, aile içi sorunlar nedeniyle kendini elektrik kablosuna astı. Merhumun, ölmeden önce yazdığı notta, "Bana attığınız iftirayla yaşayamam. Ölüm sebebim oldunuz. Ben bunu hak etmedim" yazdığı belirtildi

'Bana attığınız iftirayla yaşayamam' deyip kendini astı: Ahmet Uysal öldü!

Ordu Ünye'nin Ortayılmazlar Mahallesi Türbe Caddesi üzerinde evinde tek başına kaldığı öğrenilen Ahmet Uysal (67), aile içi yaşadığı sorunlar nedeniyle yazdığı not sonrası kendisini elektrik kablosuyla asarak intihar etti. Komşuları tarafından emniyet güçlerine kayıp ihbarı verilmesi üzerine olay yerine gelerek inceleme yapan ekipler, Uysal'ın asılı halde bulunmuş bedeniyle karşılaştı.

"BANA ATTIĞINIZ İFTİRA İLE YAŞAYAMAM"

İntihar eden şahsın bıraktığı notunda ise, "Ben bu suçlamayla yaşayamam. Beni öldürdünüz. Böyle bir şey nasıl olur. Bana öyle bir iftira attınız ki bu acıyla fazla yaşayamam. Yaşama son veriyorum. Boş yere suçladınız. Ben bunu hak etmedim. Ölüm sebebim oldunuz" yazdığı öğrenildi.

Olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam ederken, yaşlı adamın cansız bedeni yapılan ilk incelemelerin ardından Ünye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER