Başakşehir'de kadınlar tuvaletine gizlice girip video çeken Suriyeli yakalandı

İstanbul Başakşehir'deki bir AVM'de kadınlar tuvaletindeki bir kabine gizlice girip, yan kabine giren kadınların videosunu çeken Suriyeli şahıs yakalandı

Başakşehir'de kadınlar tuvaletine gizlice girip video çeken Suriyeli yakalandı

İstanbul Başakşehir’deki bir alışveriş merkezinde lavaboya giden bir kadın, kabinde olduğu sırada yan taraftaki kabinin altından cep telefonu uzatılarak video çekildiğini fark etti.

Kadın çığlık atarak yardım istedi. Kadının çığlıkları üzerine yan kabinden çıkan erkek, tuvaletteki kadınları iterek kaçmaya çalıştı. Şüpheli alışveriş merkezinin güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, Suriye uyruklu Başar Alseh’i gözaltına aldı.

Olaydan sonra polise ve savcılığa girerek suç duyurusunda bulunan kadın yaşadıklarını sosyal medyadan paylaştı. Şüphelinin yakalandığı sırada telefonu kırdığını belirten kadın paylaşımlarında, “O telefon açılabilirse, kim bilir kimlerin görüntülerini çektiği ortaya çıkar. Serbest kalırsa da çekmeye devam edecektir” dedi.

Gözaltına alınan Alseh, bugün Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edildi. Alseh’in ifadesinde “Kadınlar tuvaletine yanlışlıkla girdim. Kadının videosunu çektim. Yakalanınca da videoyu bulamasınlar diye telefonumu kırdım. Video çekmek için girmemiştim içeriye” dediği öğrenildi. Alseh çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER