Bel fıtığı ameliyatı hayattan kopardı: Aslı Demir evinde ölü bulundu

Adana'da kuaförlük yapan 42 yaşındaki Aslı Demir bir süre önce bel fıtığı ameliyatı geçirdi. Ameliyattan sonra taburcu olan Demir'in vücudunda yaralar oluştu. Yaraları nedeniyle tedavi gören Demir, dün gece aynı odada yattığı kızı tarafından ölü bulundu

Bel fıtığı ameliyatı hayattan kopardı: Aslı Demir evinde ölü bulundu

Adana'nın Çukurova ilçesine bağlı Yurt Mahallesi'ndeki apartman dairesinde saat 11.30 sıralarında meydana gelen olayda, eşinden boşanan ve kızı A.S.Ş. ile yaşayan kadın kuaförü Aslı Demir, iddiaya göre bir süre önce bel fıtığı ameliyatı geçirdi.

AMELİYAT SONRASI VÜCUDUNDA YARALAR ÇIKTI

Hastaneden taburcu olduktan sonra evine gelen Demir'in vücudunda enfeksiyon nedeniyle yaralar çıktı. Bundan dolayı sık sık hastaneye giden Demir, tedavi görmeye devam etti.

KIZIYLA AYNI ODADA UYUYORDU

Demir, dün gece kızıyla birlikte aynı odada uyudu. Öğlene doğru uyanan A.S.Ş. annesini de uyandırmak istedi. Annesinin kendisine tepki vermemesi üzerine telaşlanan genç kız, durumu 112'ye bildirdi. Olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları inceleme sonucu Aslı Demir'in öldüğünü tespit etti.

ÖLÜM NEDENİ OTOPSİ RAPORUYLE BELİRLENECEK

Polisin olay yeri inceleme çalışmalarının ardından Demir'in cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adana Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER