Beykoz'da cinayet: Kocasının peşinden gitti, öldü!

Beykoz'da kocası ile kendisini rahatsız eden kişi arasındaki kavgada aradaya giren bir kadın vurularak hayatını kaybetti

Beykoz'da cinayet: Kocasının peşinden gitti, öldü!

İstanbul Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi'nde yaşayan 40 yaşındaki Gül K.'nin komşusu Şehmuz U. tarafından rahatsız edildiği ileri sürüldü.

Bunu öğrenen Gül K.'nin kocası Yılmaz K., evindeki silahı alarak Şehmuz U.'nun kapısına gitti. Bunu gören Gül K. de eşinin peşinden evden çıktı. 

Yılmaz K. ile Şehmuz U., arasında kavga çıktı.  Kavga esnasında Şehmuz Ul. da üzerindeki silahını çekti. Bu sırada araya giren Gül K. Şehmuz U.'nun silahından çıkan kurşunla vuruldu. 

Silah seslerini duyan mahalleli olay yerine Şehmuz U. kaçtı. 

Vatandaşlar tarafından özel bir araçla Beykoz Devlet Hastanesi'ne götürülen Gül K. burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. 

Öte yandan hayatını kaybeden Gül K.'nın eşi Yılmaz K.' da gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Silahından çıkan kurşunla Gül K.'nın ölümüne neden olduğu iddia edilen Şeymuz U.'nun uyuşturucu madde bağımlısı olduğu öne sürüldü. 

Silahıyla birlikte olay yerinden kaçan Şehmuz U.'nun yakalanması için polis çalışma başlattı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER