Bir kayıp çocuk daha: 10 yaşındaki Hüseyin Alpak 4 gündür yok

Diyarbakır'da 6 gündür aranan 4 yaşındaki Miraç Çiçek'ten sonra Şanlıurfa’da evden çıktıktan sonra kaybolan 10 yaşındaki Hüseyin Alpak, 4 gündür her yerde aranıyor

Bir kayıp çocuk daha: 10 yaşındaki Hüseyin Alpak 4 gündür yok

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde 4 gün önce evden çıkan 10 yaşındaki Hüseyin Alpak kayboldu.

Emniyet ekipleri, her yerde çocuğun bulunması için çalışma başlattı. Kayıp Hüseyin'in babası ve üvey annesi evlatlarından umutla haber bekliyor.

Çocuğunun evden çıktıktan sonra ortadan kaybolduğunu belirten baba Salih Alpak, “Benim çocuğum 4 gündür kayıp. Emniyete kayıp başvurusu yaptım, haber bekliyorum. Çocuğum evden dışarıya çıktı, o gün bugündür ortalıkta yok. İzmir’de şoförlük yapıyordum, haberi alır almaz hemen geldim. Devlet büyüklerinden ricam, bize sahip çıksınlar. Çocuğun bulunmasını istiyorum. Mahallede herkese sorduk, kimse çocuğumu görmemiş.

Çocuğum şuan ne yapıyor ne ediyor kendisinden habersiziz. Çocuğu birisi almışsa eğer getirsin. Çocuğum için her şeyimi, böreğimi, ciğerimi veririm. Çocuklarıma bakmak için çalışıyorum. Bayramı İzmir’de çalışarak geçirdim. Zor şartlar altında geçimimizi sağlıyoruz. Şoförlük yapıyorum. Komşularımız bize yardımcı oluyor. Hiçbir şeyimiz yok. Şu ana kadar çocuğum için kapımızı çalan olmadı, haber bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER