Biri Can Et, diğeri Nercan Et: Et savaşında Serdar Can, kuzeni Fadıl Can'ı kurşun yağmuruna tuttu!

Birbirleriyle kuzen olan Serdar Can ile Fadıl Can arasında sahibi oldukları et mağazaları nedeniyle yaşanan gerilimde kan döküldü. Serdar Can, Fadıl Can'ı kurşun yağmuruna tuttu

Biri Can Et, diğeri Nercan Et: Et savaşında Serdar Can, kuzeni Fadıl Can'ı kurşun yağmuruna tuttu!

İstanbul'da et sektöründe faaliyet gösteren Can Et'in sahibi Serdar Can ile yine aynı sektörde iş yapan kuzeni Nercan Et'in sahibi Fadıl Can arasında tartışma çıktı. Tartışmanın nedeni Fadıl Can’ın Bağcılar Güneşli’de açmaya hazırlandığı şube oldu.

İddiaya göre, Serdar Can aynı bölgede kendisinin de şubesi olduğunu belirterek, Fadıl Can’dan Güneşli’de şube açmamasını istedi.

Fadıl Can bu isteği kabul etmedi. Hürriyet'teki habere göre; Serdar Can ve yanındaki 4 kişi ile birlikte Fadıl Can’ın Güneşli’deki şubesine gitti. 

İki kuzen arasında çıkan kavgada Serdar Can, Fadıl Can'a peş peşe ateş etti. Fadıl Can'la birlikte bir çalışanı da yaralandı.

Serdar Can ve beraberindeki kişiler kaçarken, Fadıl Can ve çalışanı hastaneye kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Olaya ilişkin polisin, Serdar Can ile beraberindekileri yakalamaya yönelik çalışması ise sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER