Bolu Tüneli'ndeki korkunç kazayla ilgili kahreden haber: Doğan Başaran hayatını kaybetti

Bolu Dağı Tüneli'nde önceki gün 18 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. Kazanın ardından hastaneye kaldırılanlar arasında yer alan 16 yaşındaki Doğan Başaran da vardı.

Bolu Tüneli'ndeki korkunç kazayla ilgili kahreden haber: Doğan Başaran hayatını kaybetti

Bolu Dağı Tüneli'nde dün meydana gelen zincirleme kazada, 18 araç çarpıştı. Yaralanan 31 kişiden 17'si, hastanelere kaldırılırken, diğer yaralılara ise kaza yerinde müdahale edildi.

2 BACAĞI KOPTU

Ağır yaralı olan ve 2 bacağı da kopan Doğan Başaran, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındı. Kaza yerinde bulunan bacakları da ambulansla hastaneye götürüldü. Başaran, doktorların tüm müdahalelerine rağmen gece yaşamını yitirdi.

BEBEK YOĞUN BAKIMDA

Kazada ağır yaralanan 8 aylık ismi açıklanmayan bebeğin ise Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor. Bebeğin hastanede bekleyen ailesi, doktorlardan gelecek iyi haberi bekliyor. Diğer yaralıların ise sağlık durumlarının iyi olduğu ve hastanede tedavilerinin sürdüğü öğrenildi. Bolu Valisi Ahmet Ümit de hastanede yaralıları ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER