Boşnak vatandaşlara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı'dan büyük hamle: ROK TV ile geri döndü!

Boşnaklara yönelik skandal sözleri sonrası Beyaz TV'deki görevine son verilen Rasim Ozan Kütahyalı’nın yeni adresi ROK TV isimli Youtube kanalı oldu. Kütahyalı ilk yayınında Fenerbahçe - Galatasaray derbisiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu

Boşnak vatandaşlara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı'dan büyük hamle: ROK TV ile geri döndü!

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda Boşnaklara yönelik sözleri sonrası bir süre ekranda yer almayan spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, daha sonra programa geri dönmüş ancak tepkilerin ardından yeniden görevine son verilmişti. 

Yazar olarak işe başlamıştı

Bu olay üzerine Sabah gazetesi dahi Rasim Ozan Kütahyalı’nın yazılarına son verirken, Beyaz TV de Kütahyalı’yı programdan çıkardı. Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve hükümet yetkililerinden de Kütahyalı’ya tepkiler gelmişti.

Boşnaklara ırkçı ve belden aşağı hakareti nedeniyle kamuoyunun, Boşnakların, hükümetin tepkisini çeken, Sabah gazetesi ve Beyaz TV’den gönderilen Rasim Ozan Kütahyalı, geçtiğimiz günlerde de Güneş'te yazar olarak işe başlamıştı. 

ROK adlı Youtube kanalı kurdu

Kütahyalı bu kez, ROK TV adlı bir YouTube kanalı ile geri döndü ve Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Twitter hesabından yaptığı açıklama ile hayranlarını Youtube kanalına davet eden Kütahyalı, hızlı bir yükseliş yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER