Boşnak vatandaşlara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı yeniden Beyaz TV'de!

Boşnak vatandaşlara sarf ettiği hakaretler sonrasında Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol adlı programdan kovulan Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV'deki bir programa telefonla bağlandı

Boşnak vatandaşlara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı yeniden Beyaz TV'de!

Boşnak vatandaşlara sarf ettiği hakaretler sonrasında Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol adlı programdan kovulan Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV'deki bir programa telefonla bağlandı.

Boşnaklar, Rasim Ozan Kütahyalı’nın bugün Beyaz TV’deki Ortak Akıl programına telefonla bağlandığını belirtti sosyal medyada tepki gösterdi.

'Görmek istemiyoruz'

Sosyal medyada “BOŞNAK DERNEKLERİ GÖREVE” çağrısıyla şu mesajlar yer aldı:

“Biz Boşnaklara Yönelik Hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı az önce Beyaz TV de Ortak Akıl programına bağlandı. Bu şahsiyeti hiç bir yerde görmek istemiyoruz. Nasıl ekranlara bu şahsiyeti çıkarabiliyorlar. Boşnak camiası olarak istemiyoruz.

Hapis cezası verilmişti

Boşnaklara hakareti nedeniyle, Rasim Ozan Kütahyalı İstanbul 27. Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanmıştı. Mahkeme, Kütahyalı’ya “halkın bir kesimini sosyal sınıf din mezhep cinsiyet bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama” suçundan 10 ay hapis cezası vermiş ve iyi hal indirimi de uygulamamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER